SHOWBIZ

Reja e Danit publikon pamje nga pushimet, mori vëmendjen me këtë veshje

Vitin e kaluar këngëtari i mirënjohur, Ramadan Krasniqi fejoi djalin e tij të vetëm, Andin.

Ai bëri një ceremoni të vogël për djalit e që u mbajt në Suedi atje ku edhe jeton nusja, shkruan ORAinfo.

Dafina është nusja e cila është shumë aktive në rrjetet sociale.

Në foton e fundit ajo shihet nga pushimet dhe po duket shumë bukur./ORAinfo/

Loading...

Vitin e kaluar këngëtari i mirënjohur, Ramadan Krasniqi fejoi djalin e tij të vetëm, Andin.

Ai bëri një ceremoni të vogël për djalit e që u mbajt në Suedi atje ku edhe jeton nusja, shkruan ORAinfo.

Dafina është nusja e cila është shumë aktive në rrjetet sociale.

Në foton e fundit ajo shihet nga pushimet dhe po duket shumë bukur./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Reja e Danit publikon pamje nga pushimet, mori vëmendjen me këtë veshje Reja e Danit publikon pamje nga pushimet, mori vëmendjen me këtë veshjeRating: 5.0
To Top