SHOWBIZ

Reja e Sali Berishës shfaqet e veshur me minifund, do ta ‘ҫmend’ burrin e saj me këtë pamje

Blogerja Armina Mevlani është edhe e fejuara e djalit të Sali Berishës.

Ajo është një femër shumë e bukur dhe atraktive, e këtë e tregon në ҫdo paraqitje të saj, shkruan ORAinfo.

Armina është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Ajo që bie në sy çdoherë në paraqitjet e Arminës është atraktiviteti dhe eleganca.

E tillë po duket edhe sonte me fustanin që ka veshur./ORAinfo/

Loading...

Blogerja Armina Mevlani është edhe e fejuara e djalit të Sali Berishës.

Ajo është një femër shumë e bukur dhe atraktive, e këtë e tregon në ҫdo paraqitje të saj, shkruan ORAinfo.

Armina është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Ajo që bie në sy çdoherë në paraqitjet e Arminës është atraktiviteti dhe eleganca.

E tillë po duket edhe sonte me fustanin që ka veshur./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Reja e Sali Berishës shfaqet e veshur me minifund, do ta ‘ҫmend’ burrin e saj me këtë pamje Reja e Sali Berishës shfaqet e veshur me minifund, do ta ‘ҫmend’ burrin e saj me këtë pamjeRating: 5.0
To Top