SHOWBIZ

Reja e Shkurte Fejzës lajmërohet nga vendi i punës, kështu është veshur e rregulluar sot

Shkurte Fejza është këngëtarja shumë e njohur dhe e pëlqyer kosovare.

Ajo përveç për me këngët e saj është e përfolur edhe për jetën e saj private, shkruan ORAinfo.

Po aq e përfolur sa ajo po bëhet edhe reja e saj, Erza.

Ajo u bë shumë e njohur dhe e dashur për publikun, për një kohë të shkurtër.

Në foton e fundit ajo po duket shumë bukur dhe janë flokët e gjata që morën tërë vëmendjen.

Si gjithmonë edhe sot Erza është veshur e rregulluar me shumë stil./ORAinfo/

Loading...

Shkurte Fejza është këngëtarja shumë e njohur dhe e pëlqyer kosovare.

Ajo përveç për me këngët e saj është e përfolur edhe për jetën e saj private, shkruan ORAinfo.

Po aq e përfolur sa ajo po bëhet edhe reja e saj, Erza.

Ajo u bë shumë e njohur dhe e dashur për publikun, për një kohë të shkurtër.

Në foton e fundit ajo po duket shumë bukur dhe janë flokët e gjata që morën tërë vëmendjen.

Si gjithmonë edhe sot Erza është veshur e rregulluar me shumë stil./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Reja e Shkurte Fejzës lajmërohet nga vendi i punës, kështu është veshur e rregulluar sot Reja e Shkurte Fejzës lajmërohet nga vendi i punës, kështu është veshur e rregulluar sotRating: 5.0
To Top