SHOWBIZ

Reja e Shkurtës me flokë deri në fund të shpinës, do t’iu ‘mahnis’ me pamjen e fundit

Shkurte Fejza është këngëtarja shumë e njohur dhe e pëlqyer kosovare.

Ajo përveç për me këngët e saj është e përfolur edhe për jetën e saj private, shkruan ORAinfo.

Po aq e përfolur sa ajo po bëhet edhe reja e saj, Erza.

Ajo u bë shumë e njohur dhe e dashur për publikun, për një kohë të shkurtër.

Në foton e fundit ajo po duket shumë bukur dhe janë flokët e gjata që morën tërë vëmendjen./ORAinfo/

Loading...

Shkurte Fejza është këngëtarja shumë e njohur dhe e pëlqyer kosovare.

Ajo përveç për me këngët e saj është e përfolur edhe për jetën e saj private, shkruan ORAinfo.

Po aq e përfolur sa ajo po bëhet edhe reja e saj, Erza.

Ajo u bë shumë e njohur dhe e dashur për publikun, për një kohë të shkurtër.

Në foton e fundit ajo po duket shumë bukur dhe janë flokët e gjata që morën tërë vëmendjen./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Reja e Shkurtës me flokë deri në fund të shpinës, do t’iu ‘mahnis’ me pamjen e fundit Reja e Shkurtës me flokë deri në fund të shpinës, do t’iu ‘mahnis’ me pamjen e funditRating: 5.0
To Top