SHOWBIZ

Remija del për kafe me mbesën dhe Gëzimen, kaq të lumtura po duken se bashku

Remzie Osmani është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura kosovare.

Këngët e saj janë tejet të pëlqyera dhe nuk mungojnë në pothuajse asnjë dasmë e festë tjetër familjare, përcjell ORAinfo.

Ajo është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private ku së fundi është bërë edhe gjyshe.

Sot Remzia ka dal për kafe me rejën e saj, Gëzimën dhe mbesën e vogël.

Të kombinuara me stil, ato po duken të lumtura në krahët e Emmas së vogël. /ORAinfo/

Loading...

Remzie Osmani është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura kosovare.

Këngët e saj janë tejet të pëlqyera dhe nuk mungojnë në pothuajse asnjë dasmë e festë tjetër familjare, përcjell ORAinfo.

Ajo është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private ku së fundi është bërë edhe gjyshe.

Sot Remzia ka dal për kafe me rejën e saj, Gëzimën dhe mbesën e vogël.

Të kombinuara me stil, ato po duken të lumtura në krahët e Emmas së vogël. /ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Remija del për kafe me mbesën dhe Gëzimen, kaq të lumtura po duken se bashku Remija del për kafe me mbesën dhe Gëzimen, kaq të lumtura po duken se bashkuRating: 5.0
To Top