SHOWBIZ

Remzia e emocionuar nga fejesa e vajzës, këto janë fjalët e saj

Remzie Osmani është një prej këngëtareve më të dashura për publikun.

Ajo me këngët dhe paraqitjet e saj u bë qe nga fillimi një ndër më të preferuarat, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private që nuk heziton ta ekspozojë në rrjete sociale.

Përmes postimit të fundit ajo e ka uruar vajzën e saj për fejesë.

“Qofshi bekuar”- ka qenë urimi i Remzies për Riolën dhe Besin./ORAinfo/

Loading...

Remzie Osmani është një prej këngëtareve më të dashura për publikun.

Ajo me këngët dhe paraqitjet e saj u bë qe nga fillimi një ndër më të preferuarat, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private që nuk heziton ta ekspozojë në rrjete sociale.

Përmes postimit të fundit ajo e ka uruar vajzën e saj për fejesë.

“Qofshi bekuar”- ka qenë urimi i Remzies për Riolën dhe Besin./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Remzia e emocionuar nga fejesa e vajzës, këto janë fjalët e saj Remzia e emocionuar nga fejesa e vajzës, këto janë fjalët e sajRating: 5.0
To Top