SHOWBIZ

Remzia fillon pushimet në këtë vend ‘përrallor’, por kush po e shoqëron atë?

Ajo është një prej këngëtareve më të dashura për publikun.

Është fjala për këngëtaren Remzie Osmani e cila me këngët dhe praqitjet e saj u bë qe nga fillimi një ndër më të preferuarat, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private që nuk heziton ta ekspozojë në rrjete sociale.

Përmes fotografisë së fundit ajo ka treguar se tashmë ka filluar pushimet.

Por, këngëtarja e njohur nuk ka treguar se kush po e shoqëron./ORAinfo/

Loading...

Ajo është një prej këngëtareve më të dashura për publikun.

Është fjala për këngëtaren Remzie Osmani e cila me këngët dhe praqitjet e saj u bë qe nga fillimi një ndër më të preferuarat, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private që nuk heziton ta ekspozojë në rrjete sociale.

Përmes fotografisë së fundit ajo ka treguar se tashmë ka filluar pushimet.

Por, këngëtarja e njohur nuk ka treguar se kush po e shoqëron./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Remzia fillon pushimet në këtë vend ‘përrallor’, por kush po e shoqëron atë? Remzia fillon pushimet në këtë vend ‘përrallor’, por kush po e shoqëron atë?Rating: 5.0
To Top