SHOWBIZ

Remzia lajmërohet nga Saranda, shfaqet si adoleshente me këtë veshje

Remzie Osmani është një prej këngëtareve më të dashura për publikun.

Ajo me këngët dhe paraqitjet e saj u bë qe nga fillimi një ndër më të preferuarat, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private që nuk heziton ta ekspozojë në rrjete sociale.

Së fundmi ajo tregon se ka nisur pushimet bashkë me burrin e saj, Halilin.

E në foton që ka publikuar sot nga Saranda, ajo shfaqet e veshur plot stil.

Me këtë pamje, Remzia ka lënë pa fjalë ndjekësit./ORAinfo/

Loading...

Remzie Osmani është një prej këngëtareve më të dashura për publikun.

Ajo me këngët dhe paraqitjet e saj u bë qe nga fillimi një ndër më të preferuarat, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private që nuk heziton ta ekspozojë në rrjete sociale.

Së fundmi ajo tregon se ka nisur pushimet bashkë me burrin e saj, Halilin.

E në foton që ka publikuar sot nga Saranda, ajo shfaqet e veshur plot stil.

Me këtë pamje, Remzia ka lënë pa fjalë ndjekësit./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Remzia lajmërohet nga Saranda, shfaqet si adoleshente me këtë veshje Remzia lajmërohet nga Saranda, shfaqet si adoleshente me këtë veshjeRating: 5.0
To Top