SHOWBIZ

Remzia pranon një dhuratë shumë të bukur, shikoni reagimin e saj

Ajo është një prej këngëtareve më të dashura për publikun.

Është fjala për këngëtaren Remzie Osmani e cila me këngët dhe praqitjet e saj u bë qe nga fillimi një ndër më të preferuarat, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private që nuk heziton ta ekspozojë në rrjete sociale.

Në foton e fundit ajo shihet se ka pranuar një dhuratë të bukur, e cila duket se i ka pëlqyer shumë./ORAinfo/

Loading...

Ajo është një prej këngëtareve më të dashura për publikun.

Është fjala për këngëtaren Remzie Osmani e cila me këngët dhe praqitjet e saj u bë qe nga fillimi një ndër më të preferuarat, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private që nuk heziton ta ekspozojë në rrjete sociale.

Në foton e fundit ajo shihet se ka pranuar një dhuratë të bukur, e cila duket se i ka pëlqyer shumë./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Remzia pranon një dhuratë shumë të bukur, shikoni reagimin e saj Remzia pranon një dhuratë shumë të bukur, shikoni reagimin e sajRating: 5.0
To Top