SHOWBIZ

Remzia shkoi për vizitë tek vjehrra, shikoni ҫfarë mori nga bashqja e saj

Remzie Osmani është një prej këngëtareve më të dashura për publikun.

Ajo me këngët dhe paraqitjet e saj u bë qe nga fillimi një ndër më të preferuarat, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private që nuk heziton ta ekspozojë në rrjete sociale.

Së fundmi ajo ka treguar se ka shkuar për vizitë tek vjehrra dhe se mori disa perime nga bashqja e saj./ORAinfo/

Loading...

Remzie Osmani është një prej këngëtareve më të dashura për publikun.

Ajo me këngët dhe paraqitjet e saj u bë qe nga fillimi një ndër më të preferuarat, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private që nuk heziton ta ekspozojë në rrjete sociale.

Së fundmi ajo ka treguar se ka shkuar për vizitë tek vjehrra dhe se mori disa perime nga bashqja e saj./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Remzia shkoi për vizitë tek vjehrra, shikoni ҫfarë mori nga bashqja e saj Remzia shkoi për vizitë tek vjehrra, shikoni ҫfarë mori nga bashqja e sajRating: 5.0
To Top