SHOWBIZ

Remzie Osmani e ka ditëlindjen, do të befasoheni me moshën e saj

Këngëtarja e njohur, Remzie Osmani sot feston ditëlindjen e 49-të.

Remzia menjëherë pas orës 00:00 ka filluar të marrë urime të shumta nga familjarë, miq, kolegë e fansa të shumtë.

Në mesin e urimeve të shumta gjithashtu është edhe urimi i djalit.

Ai ka zgjedhur fjalët më të mira për ta uruar nënën e tij, shkruan rtv21.

Remzie Osmani, e lindur më 10 shtator të vitit 1971, është këngëtare shumë e njohur kosovare.

Ajo është pjesë e skenës muzikore qe disa dekada me radhë dhe ende vazhdon të jetë mjaft aktive në muzikë, qoftë me projekte apo edhe nëpër dasma dhe ahengje të ndryshme familjare.

Loading...

Këngëtarja e njohur, Remzie Osmani sot feston ditëlindjen e 49-të.

Remzia menjëherë pas orës 00:00 ka filluar të marrë urime të shumta nga familjarë, miq, kolegë e fansa të shumtë.

Në mesin e urimeve të shumta gjithashtu është edhe urimi i djalit.

Ai ka zgjedhur fjalët më të mira për ta uruar nënën e tij, shkruan rtv21.

Remzie Osmani, e lindur më 10 shtator të vitit 1971, është këngëtare shumë e njohur kosovare.

Ajo është pjesë e skenës muzikore qe disa dekada me radhë dhe ende vazhdon të jetë mjaft aktive në muzikë, qoftë me projekte apo edhe nëpër dasma dhe ahengje të ndryshme familjare.

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Remzie Osmani e ka ditëlindjen, do të befasoheni me moshën e saj Remzie Osmani e ka ditëlindjen, do të befasoheni me moshën e sajRating: 5.0
To Top