SHOWBIZ

Remzie Osmani humb një person shumë të dashur, përloti të gjithë me fjalët për të

Ajo është një prej këngëtareve më të dashura për publikun.

Është fjala për këngëtaren Remzie Osmani e cila me këngët dhe praqitjet e saj u bë qe nga fillimi një ndër më të preferuarat, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private që nuk heziton ta ekspozojë në rrjete sociale.

Përmes fotos së fundit ajo ka shprehur dhimbjen e thellë për humbjen e rapsodit Isë Llapqeva.

“Pusho i qetë rapsodi ynë”-ka shkruar Remzie Osmani./ORAinfo/

Loading...

Ajo është një prej këngëtareve më të dashura për publikun.

Është fjala për këngëtaren Remzie Osmani e cila me këngët dhe praqitjet e saj u bë qe nga fillimi një ndër më të preferuarat, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private që nuk heziton ta ekspozojë në rrjete sociale.

Përmes fotos së fundit ajo ka shprehur dhimbjen e thellë për humbjen e rapsodit Isë Llapqeva.

“Pusho i qetë rapsodi ynë”-ka shkruar Remzie Osmani./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Remzie Osmani humb një person shumë të dashur, përloti të gjithë me fjalët për të Remzie Osmani humb një person shumë të dashur, përloti të gjithë me fjalët për tëRating: 5.0
To Top