SHQIPERIA

Rëndohet bilanci në Bulqizë, tre të vdekur dhe një në gjendje të rëndë

Tre persona kanë humbur jetën dhe një tjetër ndodhet në gjendje të rëndë, pas shpërthimit të një bombole gazi në Bulqizë.
Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Ostren të Madh të Bulqizës. Nuk dihet ende identiteti i personave të vdekur. Policia dhe ambulanca ndodhen në vendin e ngjarjes.

Loading...

Tre persona kanë humbur jetën dhe një tjetër ndodhet në gjendje të rëndë, pas shpërthimit të një bombole gazi në Bulqizë.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Ostren të Madh të Bulqizës. Nuk dihet ende identiteti i personave të vdekur. Policia dhe ambulanca ndodhen në vendin e ngjarjes.

Loading...
Loading...

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Rëndohet bilanci në Bulqizë, tre të vdekur dhe një në gjendje të rëndë Rëndohet bilanci në Bulqizë, tre të vdekur dhe një në gjendje të rëndëRating: 5.0
To Top