SHOWBIZ

Rina po terbon meshkujt me fustanin e kuq dhe floket blu

Auto Draft
Loading...

Reperja shqiptare, Rina Balaj, ka zgjedhur Turqinë për të pushuar. Duke pasur parasysh se muajt super të nxehtë të verës ajo ka qenë e angazhuar me mbrëmje muzikore e duke punuar edhe për këngë të reja, shtatorin e ka rezervuar për t’u argëtuar për vete. Mirëpo fansat nuk i ka lënë të ndihen të harruar pasi nga atje ka publikuar foto të ndryshme. Në një prej tyre i ka treguar linjat e veshur me fustan të shkurtër. Rina së fundi ka ndryshuar ngjyrën e flokëve, nga kuq në të kaltër, e duket se këngëtarja ka vendosur të provojë të gjitha ngjyrat. Rina gjithashtu ka shtuar në trupin e saj edhe një tatuazh, një flutur poashtu të kaltër, me të cilën po i përshkruan edhe shumicën e fotografive që po poston së fundi. Ndoshta Rina po bën gati një projekt të ri, me gjithë këto ndryshime./KosovaToday/

Rina po terbon meshkujt me fustanin e kuq dhe floket blu

Rina po terbon meshkujt me fustanin e kuq dhe floket blu

Loading...
Loading...

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Rina po terbon meshkujt me fustanin e kuq dhe floket blu Rina po terbon meshkujt me fustanin e kuq dhe floket bluRating: 5.0
To Top