SHOWBIZ

Robert Berisha jep lajmin e madh, shfaqet shumë i lumtur

Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura në media e publik.

Para pak muajve, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare, shkruan ORAinfo.

E pas ndarjes Nora nuk mungon me postime në rrjete sociale, me postime të ndryshme.

Përmes fotos së fundit ai ka treguar se së shpejti po vjen projekti i tij i ri./ORAinfo/

Loading...

Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura në media e publik.

Para pak muajve, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare, shkruan ORAinfo.

E pas ndarjes Nora nuk mungon me postime në rrjete sociale, me postime të ndryshme.

Përmes fotos së fundit ai ka treguar se së shpejti po vjen projekti i tij i ri./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Robert Berisha jep lajmin e madh, shfaqet shumë i lumtur Robert Berisha jep lajmin e madh, shfaqet shumë i lumturRating: 5.0
To Top