SHOWBIZ

Roberti publikon foto me filtera, befason me këtë pamje

Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura në media e publik.

Para pak muajve, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare, shkruan ORAinfo.

E pas ndarjes Nora nuk mungon me postime në rrjete sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit ai shihet se ka pozuar me filtera dhe po duket shumë më i ri./ORAinfo/

Loading...

Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura në media e publik.

Para pak muajve, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare, shkruan ORAinfo.

E pas ndarjes Nora nuk mungon me postime në rrjete sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit ai shihet se ka pozuar me filtera dhe po duket shumë më i ri./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Roberti publikon foto me filtera, befason me këtë pamje Roberti publikon foto me filtera, befason me këtë pamjeRating: 5.0
To Top