SHOWBIZ

Roberti publikon foto me Renenë, i reagon Nora

Nora Istrefi dhe Robert Berisha janë dy prej emrave më të përfolur në publik.

Ata para një viti i dha në fund lidhjes dhe martesës së tyre disa-vjeçare, përcjell ORAinfo.

Edhe pas ndarjes, çifti vazhdojnë të kenë raporte të mira me njëri-tjetrin pasi janë edhe prindër të një vajze.

Sot, Roberti ka postuar një foto me vajzën e tyre, Renenë, e sigurisht nuk mungoi komenti i Norës./ORAinfo/

Loading...

Nora Istrefi dhe Robert Berisha janë dy prej emrave më të përfolur në publik.

Ata para një viti i dha në fund lidhjes dhe martesës së tyre disa-vjeçare, përcjell ORAinfo.

Edhe pas ndarjes, çifti vazhdojnë të kenë raporte të mira me njëri-tjetrin pasi janë edhe prindër të një vajze.

Sot, Roberti ka postuar një foto me vajzën e tyre, Renenë, e sigurisht nuk mungoi komenti i Norës./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Roberti publikon foto me Renenë, i reagon Nora Roberti publikon foto me Renenë, i reagon NoraRating: 5.0
To Top