SHOWBIZ

Roberti publikon një foto në krah me një femër, i menjëhershëm reagimi i Nora Istrefit!

Robert Berisha është këngëtar e muzikant shumë i njohur në vendin tonë.

Ai vazhdon të sjellë këngë të shumta për fansat e tij, shkruan ORAinfo.

Roberti vitin e kaluar i ka dhënë fundit martesës disa vjeçare me këngëtaren e njohur, Nora Istrefi.

Nga kjo martesë çifit kanë një vjazë të pagëzuar me emrin Reene.

E sot në ditën botërore të vajzave, Roberti është përkujdesur që ta uroj vajzën e saj.

Ai ka publikuar një foto duke e përqafuar vajzën e tij.

E këtë fotografi e ka pëlqyer edhe Nora, madje ajo ka komentuar edhe me zemër në profilin e ish-burrit të saj.

A është kjo shenj se Nora dhe Roberit po ribashkohen? Mbetet të shihet në vazhdim… /ORAinfo/

Loading...

Robert Berisha është këngëtar e muzikant shumë i njohur në vendin tonë.

Ai vazhdon të sjellë këngë të shumta për fansat e tij, shkruan ORAinfo.

Roberti vitin e kaluar i ka dhënë fundit martesës disa vjeçare me këngëtaren e njohur, Nora Istrefi.

Nga kjo martesë çifit kanë një vjazë të pagëzuar me emrin Reene.

E sot në ditën botërore të vajzave, Roberti është përkujdesur që ta uroj vajzën e saj.

Ai ka publikuar një foto duke e përqafuar vajzën e tij.

E këtë fotografi e ka pëlqyer edhe Nora, madje ajo ka komentuar edhe me zemër në profilin e ish-burrit të saj.

A është kjo shenj se Nora dhe Roberit po ribashkohen? Mbetet të shihet në vazhdim… /ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Roberti publikon një foto në krah me një femër, i menjëhershëm reagimi i Nora Istrefit! Roberti publikon një foto në krah me një femër, i menjëhershëm reagimi i Nora Istrefit!Rating: 5.0
To Top