SHOWBIZ

Roberti sapo bëri një provokim të rëndë për Nora Istrefin

Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura në media e publik.

Para pak muajve, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare, shkruan ORAinfo.

E pas ndarjes Nora nuk mungon me postime në rrjete sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit ai ka ekspozuar trupin e formësuar.

Ky duket si një lloj provokimi për ish-bashkëshorten e tij./ORAinfo/

Loading...

Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura në media e publik.

Para pak muajve, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare, shkruan ORAinfo.

E pas ndarjes Nora nuk mungon me postime në rrjete sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit ai ka ekspozuar trupin e formësuar.

Ky duket si një lloj provokimi për ish-bashkëshorten e tij./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Roberti sapo bëri një provokim të rëndë për Nora Istrefin Roberti sapo bëri një provokim të rëndë për Nora IstrefinRating: 5.0
To Top