SHOWBIZ

Roberti si gjithmonë shumë pozitiv, ka një porosi për të gjithë ndjekësit e tij

Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura në media e publik.

Para pak muajve, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare, shkruan ORAinfo.

E pas ndarjes Nora nuk mungon me postime në rrjete sociale, me postime të ndryshme.

Përmes postimit të fundit ai i ka porositur ndjekësit e tij që të jenë pozitiv, të buzëqeshin./ORAinfo/

Loading...

Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura në media e publik.

Para pak muajve, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare, shkruan ORAinfo.

E pas ndarjes Nora nuk mungon me postime në rrjete sociale, me postime të ndryshme.

Përmes postimit të fundit ai i ka porositur ndjekësit e tij që të jenë pozitiv, të buzëqeshin./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Roberti si gjithmonë shumë pozitiv, ka një porosi për të gjithë ndjekësit e tij Roberti si gjithmonë shumë pozitiv, ka një porosi për të gjithë ndjekësit e tijRating: 5.0
To Top