SHOWBIZ

Ronela e Zerka nuk e fshehin më lidhjen, shfaqen bashkë në festë

Ronela Hajati dhe Young Zerka janë dy këngëtrë shumë të dashur për publikun.

Ata janë të përfolur tash e një kohë të gjatë për një lidhje mes tyre, përcjell ORAinfo.

Ndonëse nuk e kanë mohuar, çifti kanë qenë shumë të rezervuar në paraqitjet publike bashkë.

Mirëpo, së fundi ata kanë shkuar në një festë bashkë dhe po duken shumë të lumtur pranë njëri-tjetrit./ORAinfo/

Loading...

Ronela Hajati dhe Young Zerka janë dy këngëtrë shumë të dashur për publikun.

Ata janë të përfolur tash e një kohë të gjatë për një lidhje mes tyre, përcjell ORAinfo.

Ndonëse nuk e kanë mohuar, çifti kanë qenë shumë të rezervuar në paraqitjet publike bashkë.

Mirëpo, së fundi ata kanë shkuar në një festë bashkë dhe po duken shumë të lumtur pranë njëri-tjetrit./ORAinfo/

Loading...
Loading...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Ronela e Zerka nuk e fshehin më lidhjen, shfaqen bashkë në festë Ronela e Zerka nuk e fshehin më lidhjen, shfaqen bashkë në festëRating: 5.0
To Top