SHOWBIZ

Rovena Stefa prezanton nënën, kaq e bukur është ajo

Kaq të re e të bukur e ka nënën Rovena Stefa.

Ka kohë që nuk po flitet për Rovena Stefen, e cila megjjthatë vazhdon të jetë mjaftë prezente në muzikë me këngë e videoklipe, shkruan Kosovarja.

Këngëtarja nga Shqipëria, së fundi ka realizuar këngën me titull “Nusja ime me nafak”, këngë kjo që u promovua në programet e vitit të ri.

Rovena, që dikur u bë hit me këngën “Dasm, ende duket se është vetëm në jetën private, e ndërkohë më së shpeshti e shohim nën shoqërinë e motrave.

Tani, ju njohim edhe me nënën e këngëtares, që duket një zonjë mjaftë e mbajtur dhe e pashme.

Loading...

Kaq të re e të bukur e ka nënën Rovena Stefa.

Ka kohë që nuk po flitet për Rovena Stefen, e cila megjjthatë vazhdon të jetë mjaftë prezente në muzikë me këngë e videoklipe, shkruan Kosovarja.

Këngëtarja nga Shqipëria, së fundi ka realizuar këngën me titull “Nusja ime me nafak”, këngë kjo që u promovua në programet e vitit të ri.

Rovena, që dikur u bë hit me këngën “Dasm, ende duket se është vetëm në jetën private, e ndërkohë më së shpeshti e shohim nën shoqërinë e motrave.

Tani, ju njohim edhe me nënën e këngëtares, që duket një zonjë mjaftë e mbajtur dhe e pashme.

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Rovena Stefa prezanton nënën, kaq e bukur është ajo Rovena Stefa prezanton nënën, kaq e bukur është ajoRating: 5.0
To Top