SHOWBIZ

Rregullohet e vishet me kompletet më të bukura, Leonora po duket një zonjë e vërtetë

Leonora Jakupi është një këngëtare shumë e dashur për publikun.

Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë një ndër të preferuarat e publikut, shkruan ORAinfo.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit ajo shihet e rregulluar dhe e veshur me komplete.

Leonora me këtë pamje po duket me të vërtetë mahnitëse./ORAinfo/

Loading...

Leonora Jakupi është një këngëtare shumë e dashur për publikun.

Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë një ndër të preferuarat e publikut, shkruan ORAinfo.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit ajo shihet e rregulluar dhe e veshur me komplete.

Leonora me këtë pamje po duket me të vërtetë mahnitëse./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Rregullohet e vishet me kompletet më të bukura, Leonora po duket një zonjë e vërtetë Rregullohet e vishet me kompletet më të bukura, Leonora po duket një zonjë e vërtetëRating: 5.0
To Top