SHOWBIZ

Ryva ka dalur me shoqen e saj të ngushtë, por flokët e saj të shthurur morën tërë vëmendjen

Ryva Kajtazi është një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare.

E nisi fillimisht karrierën si aktore për t’u bërë më vonë shumë e suksesshme edhe në fushën e muzikës, shkruan ORAinfo.

Ryva është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private dhe shumë aktive në rrjetet sociale.

Në foton e fundit ajo shihet me flokët paksa të shthurur./ORAinfo/

Loading...

Ryva Kajtazi është një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare.

E nisi fillimisht karrierën si aktore për t’u bërë më vonë shumë e suksesshme edhe në fushën e muzikës, shkruan ORAinfo.

Ryva është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private dhe shumë aktive në rrjetet sociale.

Në foton e fundit ajo shihet me flokët paksa të shthurur./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Ryva ka dalur me shoqen e saj të ngushtë, por flokët e saj të shthurur morën tërë vëmendjen Ryva ka dalur me shoqen e saj të ngushtë, por flokët e saj të shthurur morën tërë vëmendjenRating: 5.0
To Top