SHOWBIZ

Sapo doli, Gjiko dhe Melinda sjellin këngën e re “X5”

Gjiko dhe Melinda sjellin këngën e re “X5”.

Dyshja e famshme e showbizit shqiptar, Gjiko dhe Melinda Ademi, sot (e diel) publikuan projektin e tyre të parë të përbashkët.

“X5”, titullohet kënga e tyre e re, e cila vjen e kompletuar në mënyrë të mahnitshme edhe nga ana vizuale.

Për tekstin duket se janë përkujdesur të dy artistët, derisa pas gjithë këtij projekti qëndron studio e njohur “Redbox”, nën producimin e BigBang.

Ndërkaq, videoja atraktive me paraqitje të mrekullueshme të dy artistëve i është besuar ‘Entermedia-s’.

Melinda njëherësh ka marrë vëmendjen me stilin e veçantë dhe lëvizjet joshëse skenike që ka sjell edhe në këtë klip.

Edhe pse ky është dueti i parë i Gjikos dhe Melindës, reperët kanë arritur të krijojnë një projekt unik marrë parasysh interpretimin e tyre.

Kënga tashmë është e disponueshme në platformën YouTube dhe reagimet e fansave deri më tani ishin mjaft pozitive.

Loading...

Gjiko dhe Melinda sjellin këngën e re “X5”.

Dyshja e famshme e showbizit shqiptar, Gjiko dhe Melinda Ademi, sot (e diel) publikuan projektin e tyre të parë të përbashkët.

“X5”, titullohet kënga e tyre e re, e cila vjen e kompletuar në mënyrë të mahnitshme edhe nga ana vizuale.

Për tekstin duket se janë përkujdesur të dy artistët, derisa pas gjithë këtij projekti qëndron studio e njohur “Redbox”, nën producimin e BigBang.

Ndërkaq, videoja atraktive me paraqitje të mrekullueshme të dy artistëve i është besuar ‘Entermedia-s’.

Melinda njëherësh ka marrë vëmendjen me stilin e veçantë dhe lëvizjet joshëse skenike që ka sjell edhe në këtë klip.

Edhe pse ky është dueti i parë i Gjikos dhe Melindës, reperët kanë arritur të krijojnë një projekt unik marrë parasysh interpretimin e tyre.

Kënga tashmë është e disponueshme në platformën YouTube dhe reagimet e fansave deri më tani ishin mjaft pozitive.

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Sapo doli, Gjiko dhe Melinda sjellin këngën e re “X5” Sapo doli, Gjiko dhe Melinda sjellin këngën e re “X5”Rating: 5.0
To Top