SHOWBIZ

Sara befason, kështu e thërret vjehrrën

Sara ndan imazhin më të mirë me vjehrrën.

Sara Hoxha dhe Ledri janë në pritjen më të ëmbël.

Dyshja shumë shpejt do të bëhen prindër për herë të parë, shkruan Kosovarja.

Është Sara ajo e cila po ndan momente të shumta në lidhje me këtë ndjenjë.

Dje, ajo ka organizuar një “babyshoëer”, në mënyrë tejet madhështore me shumë të fturar.

Por, imazhi më i bukur është ai bashkë me vjehrrën e saj, ku shihen të lumtura së bashku.

Loading...

Sara ndan imazhin më të mirë me vjehrrën.

Sara Hoxha dhe Ledri janë në pritjen më të ëmbël.

Dyshja shumë shpejt do të bëhen prindër për herë të parë, shkruan Kosovarja.

Është Sara ajo e cila po ndan momente të shumta në lidhje me këtë ndjenjë.

Dje, ajo ka organizuar një “babyshoëer”, në mënyrë tejet madhështore me shumë të fturar.

Por, imazhi më i bukur është ai bashkë me vjehrrën e saj, ku shihen të lumtura së bashku.

Loading...
Loading...

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Sara befason, kështu e thërret vjehrrën Sara befason, kështu e thërret vjehrrënRating: 5.0
To Top