SHOWBIZ

Sara del për kafe me shoqe, pamja e saj i befasoi të gjithë

Sara Hoxha është e njohur për publikun si e dashura e këngëtarit të mirënjohur, Ledri Vulës.

Sara u bë e njohur për një kohë shumë të shkurtër dhe tani ajo është tejet e përfolur, përcjell ORAinfo.

Çifti tani janë në pritje për t’u bërë tani prindër për herë të parë.

Sarën e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo ka postuar një foto ku shihet se ka dalë për kafe me shoqe, mirëpo, duket se këtë kohë atë e ka lodhur shumë shtatzënia./ORAinfo/

Loading...

Sara Hoxha është e njohur për publikun si e dashura e këngëtarit të mirënjohur, Ledri Vulës.

Sara u bë e njohur për një kohë shumë të shkurtër dhe tani ajo është tejet e përfolur, përcjell ORAinfo.

Çifti tani janë në pritje për t’u bërë tani prindër për herë të parë.

Sarën e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo ka postuar një foto ku shihet se ka dalë për kafe me shoqe, mirëpo, duket se këtë kohë atë e ka lodhur shumë shtatzënia./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Sara del për kafe me shoqe, pamja e saj i befasoi të gjithë Sara del për kafe me shoqe, pamja e saj i befasoi të gjithëRating: 5.0
To Top