SHOWBIZ

Sara do ta ‘çmend’ Ledrin, për ky është nisur më këtë veshje provokuese?

Ledri Vula dhe Sara Hoxha janë padyshim një çift tejet i lakuar në mediat rozë.

Dyshja para pak muajve e bënë publike lidhjen e tyre, përcjell ORAinfo.

Çifti tani janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të parë.

E Sara është ajo që nuk mungon me postime në rrjete sociale.

Ajo se fundmi ka publikuar një foto goxha provokuese. Me këtë veshje kaq provokuese në kohë shtatzënie, ajo do ta ‘çmend’ edhe Ledrin. /ORAinfo/

Loading...

Ledri Vula dhe Sara Hoxha janë padyshim një çift tejet i lakuar në mediat rozë.

Dyshja para pak muajve e bënë publike lidhjen e tyre, përcjell ORAinfo.

Çifti tani janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të parë.

E Sara është ajo që nuk mungon me postime në rrjete sociale.

Ajo se fundmi ka publikuar një foto goxha provokuese. Me këtë veshje kaq provokuese në kohë shtatzënie, ajo do ta ‘çmend’ edhe Ledrin. /ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Sara do ta ‘çmend’ Ledrin, për ky është nisur më këtë veshje provokuese? Sara do ta ‘çmend’ Ledrin, për ky është nisur më këtë veshje provokuese?Rating: 5.0
To Top