SHOWBIZ

Sara do të shëndoshet, shikoni çka po ha gjatë shtatzënisë

Sara Hoxha është e njohur për publikun si e dashura e këngëtarit të mirënjohur, Ledri Vulës.

Sara u bë e njohur për një kohë shumë të shkurtër dhe tani ajo është tejet e përfolur, përcjell ORAinfo.

Çifti tani janë në pritje për t’u bërë tani prindër për herë të parë.

Sarën e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo ka postuar një foto ku shihet se është duke ngrënë ushqime me shumë kalori.

Duket se Sara nuk po përmbahet gjatë kësaj shtatzënie./ORAinfo/

Loading...

Sara Hoxha është e njohur për publikun si e dashura e këngëtarit të mirënjohur, Ledri Vulës.

Sara u bë e njohur për një kohë shumë të shkurtër dhe tani ajo është tejet e përfolur, përcjell ORAinfo.

Çifti tani janë në pritje për t’u bërë tani prindër për herë të parë.

Sarën e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo ka postuar një foto ku shihet se është duke ngrënë ushqime me shumë kalori.

Duket se Sara nuk po përmbahet gjatë kësaj shtatzënie./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Sara do të shëndoshet, shikoni çka po ha gjatë shtatzënisë Sara do të shëndoshet, shikoni çka po ha gjatë shtatzënisëRating: 5.0
To Top