SHOWBIZ

Sara e ndryshon look-un, bëhet kaçurrele joshëse

Ledri Vula dhe Sara Hoxha janë tani një prej çifteve më të përfolura të estradës.

Dyshja para pak muajve e bënë publike lidhjen e tyre, përcjell ORAinfo.

Çifti tani janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të parë.

E është Sara ajo më aktivja me postime me rrjete sociale.

Sot, ajo ka shkuar për tu rregulluar të frizerka. Ajo ka ndryshuar look-un, duke i bërë flokët me dredha.

Për me tepër shikoni si po duket në pamjen e re e dashura e Ledrit. /ORAinfo/

Loading...

Ledri Vula dhe Sara Hoxha janë tani një prej çifteve më të përfolura të estradës.

Dyshja para pak muajve e bënë publike lidhjen e tyre, përcjell ORAinfo.

Çifti tani janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të parë.

E është Sara ajo më aktivja me postime me rrjete sociale.

Sot, ajo ka shkuar për tu rregulluar të frizerka. Ajo ka ndryshuar look-un, duke i bërë flokët me dredha.

Për me tepër shikoni si po duket në pamjen e re e dashura e Ledrit. /ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Sara e ndryshon look-un, bëhet kaçurrele joshëse Sara e ndryshon look-un, bëhet kaçurrele joshëseRating: 5.0
To Top