SHOWBIZ

Sara gjen një mënyrë interesante për ta ‘ushqyer’ bebën në barkun e saj

Sara Hoxha dhe Ledri Vula janë dyshja që së shpejti priten të bëhen prindër për herë të parë.

Këtë e konfirmuan ditë më parë publikisht duke shpërndarë një video në llogaritë e tyre në rrjete sociale.

E tani Sara ka nisur të kujdeset në maksimum në frytin që po rritet brenda barkut të saj, përcjell ORAinfo.

Ajo ka publikuar dy foto ku shfaqet duke u rrezitur në bregdet. Ndërsa në njërën foto ajo është kujdesur që ta ‘ushqej’ edhe foshnjën e saj.

Kjo është metodat që ka ‘zbuluar’ e dashura e Ledrit për ta ‘ushqyer’ foshnjën e saj. /ORAinfo/

Loading...

Sara Hoxha dhe Ledri Vula janë dyshja që së shpejti priten të bëhen prindër për herë të parë.

Këtë e konfirmuan ditë më parë publikisht duke shpërndarë një video në llogaritë e tyre në rrjete sociale.

E tani Sara ka nisur të kujdeset në maksimum në frytin që po rritet brenda barkut të saj, përcjell ORAinfo.

Ajo ka publikuar dy foto ku shfaqet duke u rrezitur në bregdet. Ndërsa në njërën foto ajo është kujdesur që ta ‘ushqej’ edhe foshnjën e saj.

Kjo është metodat që ka ‘zbuluar’ e dashura e Ledrit për ta ‘ushqyer’ foshnjën e saj. /ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Sara gjen një mënyrë interesante për ta ‘ushqyer’ bebën në barkun e saj Sara gjen një mënyrë interesante për ta ‘ushqyer’ bebën në barkun e sajRating: 5.0
To Top