SHOWBIZ

Sara ka shtuar shumë peshë në muajt e parë të shtatzënisë, kaq ngush po i rri ky fustan

E dashura e repartit kosovar, Ledri Vulës, Sara Hoxha sërish ka pozuar duke e treguar barkun shtatzënë.

Ledri Vula dhe e dashura e tij Sara Hoxha janë në pritje të fëmijës së tyre të parë.

Këtë e kanë konfirmuar vetë ata nëpërmjet publikimit të një videoje në të cilën e zbulojnë edhe gjininë e foshnjës e që është vajzë.

Sara nuk po ndalon së publikuari foto ku tregon barkun e rrumbullakosur.

Pas imazhit pranë Ledrit ajo e ka publikuar edhe një foto vetëm dhe shihet se sa nur i ka dhënë shtatzënia.

Shtatazënia ka nisur të trash të dashurën e Ledrit. /ORAinfo/

Loading...

E dashura e repartit kosovar, Ledri Vulës, Sara Hoxha sërish ka pozuar duke e treguar barkun shtatzënë.

Ledri Vula dhe e dashura e tij Sara Hoxha janë në pritje të fëmijës së tyre të parë.

Këtë e kanë konfirmuar vetë ata nëpërmjet publikimit të një videoje në të cilën e zbulojnë edhe gjininë e foshnjës e që është vajzë.

Sara nuk po ndalon së publikuari foto ku tregon barkun e rrumbullakosur.

Pas imazhit pranë Ledrit ajo e ka publikuar edhe një foto vetëm dhe shihet se sa nur i ka dhënë shtatzënia.

Shtatazënia ka nisur të trash të dashurën e Ledrit. /ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Sara ka shtuar shumë peshë në muajt e parë të shtatzënisë, kaq ngush po i rri ky fustan Sara ka shtuar shumë peshë në muajt e parë të shtatzënisë, kaq ngush po i rri ky fustanRating: 5.0
To Top