SHOWBIZ

Sara nuk i ndahet stilit as në shtatzëni, mahnit me paraqitjen e fundit

Sara Hoxha, njihet ndryshe në publik si e dashura e Ledri Vulës.

Sara u bë e njohur për një kohë shumë të shkurtër dhe tani ajo është tejet e përfolur, përcjell ORAinfo.

Çifti tani janë në pritje për t’u bërë tani prindër për herë të parë.

Sarën e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Së fundi, ajo ka postuar një foto e ku gjithë vëmendjene mori veshja e saj.

Sara po di të vishet plot stil edhe në shtatzëni./ORAinfo/

Loading...

Sara Hoxha, njihet ndryshe në publik si e dashura e Ledri Vulës.

Sara u bë e njohur për një kohë shumë të shkurtër dhe tani ajo është tejet e përfolur, përcjell ORAinfo.

Çifti tani janë në pritje për t’u bërë tani prindër për herë të parë.

Sarën e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Së fundi, ajo ka postuar një foto e ku gjithë vëmendjene mori veshja e saj.

Sara po di të vishet plot stil edhe në shtatzëni./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Sara nuk i ndahet stilit as në shtatzëni, mahnit me paraqitjen e fundit Sara nuk i ndahet stilit as në shtatzëni, mahnit me paraqitjen e funditRating: 5.0
To Top