SHOWBIZ

Sara organizon “Babyshower” para lindjes, dalin pamjet

Sara Hoxha, njihet ndryshe në publik si e dashura e Ledri Vulës.

Sara u bë e njohur për një kohë shumë të shkurtër dhe tani ajo është tejet e përfolur, përcjell ORAinfo.

Çifti tani janë në pritje për t’u bërë tani prindër për herë të parë.

Sot, Sara ka organizuar një festë para lindjes.

E në pamjet e publikuara është Sara ajo që mori gjithë vëmendjen./ORAinfo/

Loading...

Sara Hoxha, njihet ndryshe në publik si e dashura e Ledri Vulës.

Sara u bë e njohur për një kohë shumë të shkurtër dhe tani ajo është tejet e përfolur, përcjell ORAinfo.

Çifti tani janë në pritje për t’u bërë tani prindër për herë të parë.

Sot, Sara ka organizuar një festë para lindjes.

E në pamjet e publikuara është Sara ajo që mori gjithë vëmendjen./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Sara organizon “Babyshower” para lindjes, dalin pamjet Sara organizon “Babyshower” para lindjes, dalin pamjetRating: 5.0
To Top