SHOWBIZ

Sara plot stil edhe në shtatzëni, por e gjithë vëmendja tek barku i saj

Ledri Vula dhe Sara Hoxha janë tani një prej çifteve më të përfolura të estradës.

Dyshja para pak muajve e bënë publike lidhjen e tyre, përcjell ORAinfo.

Çifti tani janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të parë.

Është Sara ajo më aktivja me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo ka postuar një foto me shoqen.

E veshja e saj ori gjithë vëmendjen./ORAinfo/

Loading...

Ledri Vula dhe Sara Hoxha janë tani një prej çifteve më të përfolura të estradës.

Dyshja para pak muajve e bënë publike lidhjen e tyre, përcjell ORAinfo.

Çifti tani janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të parë.

Është Sara ajo më aktivja me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo ka postuar një foto me shoqen.

E veshja e saj ori gjithë vëmendjen./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Sara plot stil edhe në shtatzëni, por e gjithë vëmendja tek barku i saj Sara plot stil edhe në shtatzëni, por e gjithë vëmendja tek barku i sajRating: 5.0
To Top