SHOWBIZ

Sara po i mban linjat edhe në shtatzëni, habit me pamjen e fundit

Ledri Vula dhe Sara Hoxha vazhdojnë të jenë një prej çifteve më të dashura për publikun.

Dyshja para pak muajve e bënë publike lidhjen e tyre, përcjell ORAinfo.

Çifti tani janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të parë.

Sara është ajo më aktivja me postime në rrjete sociale.

Është Sara ajo që nuk mungon me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo ka postuar një foto ku mezi po dallohet që është shtatzënë./ORAinfo/

Loading...

Ledri Vula dhe Sara Hoxha vazhdojnë të jenë një prej çifteve më të dashura për publikun.

Dyshja para pak muajve e bënë publike lidhjen e tyre, përcjell ORAinfo.

Çifti tani janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të parë.

Sara është ajo më aktivja me postime në rrjete sociale.

Është Sara ajo që nuk mungon me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo ka postuar një foto ku mezi po dallohet që është shtatzënë./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Sara po i mban linjat edhe në shtatzëni, habit me pamjen e fundit Sara po i mban linjat edhe në shtatzëni, habit me pamjen e funditRating: 5.0
To Top