SHOWBIZ

Sara shtatzënë, Ledri ia përgatit këtë ushqim

Ledri Vula dhe Sara Hoxha janë padyshim një çift tejet i përfolur në mediat rozë.

Dyshja para pak muajve e bënë publike lidhjen e tyre, përcjell ORAinfo.

Çifti tani janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të parë.

Që të dy i gjejmë tejet aktivë me postime në rrjete sociale.

Sot, Ledri ka postuar një foto ku shihet se ka përgatitur krepa për vete dhe të dashurën e tij./ORAinfo/

Loading...

Ledri Vula dhe Sara Hoxha janë padyshim një çift tejet i përfolur në mediat rozë.

Dyshja para pak muajve e bënë publike lidhjen e tyre, përcjell ORAinfo.

Çifti tani janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të parë.

Që të dy i gjejmë tejet aktivë me postime në rrjete sociale.

Sot, Ledri ka postuar një foto ku shihet se ka përgatitur krepa për vete dhe të dashurën e tij./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Sara shtatzënë, Ledri ia përgatit këtë ushqim Sara shtatzënë, Ledri ia përgatit këtë ushqimRating: 5.0
To Top