SHOWBIZ

Sara tregon cili është ushqimi i preferuar i saj gjatë shtatzënisë

Sara Hoxha është e njohur për publikun si e dashura e këngëtarit të mirënjohur, Ledri Vulës.

Sara u bë e njohur për një kohë shumë të shkurtër dhe tani ajo është tejet e përfolur, përcjell ORAinfo.

Çifti tani janë në pritje për t’u bërë tani prindër për herë të parë.

Gjatë shtatzënisë, Sara nuk po mungon me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Sot, ajo ka postuar një foto me të cilën tregon cili është ushqimi i saj i preferuar gjatë shtatzënisë./ORAinfo/

Loading...

Sara Hoxha është e njohur për publikun si e dashura e këngëtarit të mirënjohur, Ledri Vulës.

Sara u bë e njohur për një kohë shumë të shkurtër dhe tani ajo është tejet e përfolur, përcjell ORAinfo.

Çifti tani janë në pritje për t’u bërë tani prindër për herë të parë.

Gjatë shtatzënisë, Sara nuk po mungon me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Sot, ajo ka postuar një foto me të cilën tregon cili është ushqimi i saj i preferuar gjatë shtatzënisë./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Sara tregon cili është ushqimi i preferuar i saj gjatë shtatzënisë Sara tregon cili është ushqimi i preferuar i saj gjatë shtatzënisëRating: 5.0
To Top