SHOWBIZ

Sara zbukurohet për të dalë, por kush e ka nervozuar kështu

Ledri Vula dhe Sara Hoxha janë padyshim një çift tejet i përfolur në mediat rozë.

Dyshja para pak muajve e bënë publike lidhjen e tyre, përcjell ORAinfo.

Çifti tani janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të parë.

E Sara është ajo që nuk mungon me postime në rrjete sociale.

Së fundi, ajo ka postuar një foto ku shihet se ka dalë për kafe.

Mirëpo, duket se dikush e ka bërë nervoz atë e këtë e shohim edhe në këtë foto./ORAinfo/

Loading...

Ledri Vula dhe Sara Hoxha janë padyshim një çift tejet i përfolur në mediat rozë.

Dyshja para pak muajve e bënë publike lidhjen e tyre, përcjell ORAinfo.

Çifti tani janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të parë.

E Sara është ajo që nuk mungon me postime në rrjete sociale.

Së fundi, ajo ka postuar një foto ku shihet se ka dalë për kafe.

Mirëpo, duket se dikush e ka bërë nervoz atë e këtë e shohim edhe në këtë foto./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Sara zbukurohet për të dalë, por kush e ka nervozuar kështu Sara zbukurohet për të dalë, por kush e ka nervozuar kështuRating: 5.0
To Top