SHOWBIZ

Sara zbulon barkun e fryrë në plazh, por bën një veprim shumë të ҫuditshëm

Ledri e Sara tashmë e konfirmuar se po bëhen prindër për herë të parë.

Ҫifti i njohur dhe shumë i përfolur gjithashtu zbuluan edhe gjininë e foshnjës, shkruan ORAinfo.

Këtë e ka treguar Ledri përmes një postimi shumë të bukur në Instagramin e tij.

Sara vazhdon ta ekspozoi barkun e fryrë e këtë gjë e ka bërë edhe sot.

Madje ajo bëri një veprim të ҫuditshëm, duke e ‘ushqyer’ bebin në bark./ORAinfo/

Loading...

Ledri e Sara tashmë e konfirmuar se po bëhen prindër për herë të parë.

Ҫifti i njohur dhe shumë i përfolur gjithashtu zbuluan edhe gjininë e foshnjës, shkruan ORAinfo.

Këtë e ka treguar Ledri përmes një postimi shumë të bukur në Instagramin e tij.

Sara vazhdon ta ekspozoi barkun e fryrë e këtë gjë e ka bërë edhe sot.

Madje ajo bëri një veprim të ҫuditshëm, duke e ‘ushqyer’ bebin në bark./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Sara zbulon barkun e fryrë në plazh, por bën një veprim shumë të ҫuditshëm Sara zbulon barkun e fryrë në plazh, por bën një veprim shumë të ҫuditshëmRating: 5.0
To Top