SHOWBIZ

Sarën po e zbukuron çdo ditë e më shumë shtatzënia, shfaqet mahnitëse në imazhin e fundit

Sara Hoxha është e njohur për publikun si e dashura e këngëtarit të mirënjohur, Ledri Vulës.

Sara u bë e njohur për një kohë shumë të shkurtër dhe tani ajo është tejet e përfolur, përcjell ORAinfo.

Çifti tani janë në pritje për t’u bërë tani prindër për herë të parë.

Gjatë shtatzënisë, Sara nuk po mungon me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Së fundi, ajo ka postuar një foto ku shfaqet e veshur plot stil.

E shtatzënia duket se po e bën çdo ditë e më të bukur Sarën./ORAinfo/

Loading...

Sara Hoxha është e njohur për publikun si e dashura e këngëtarit të mirënjohur, Ledri Vulës.

Sara u bë e njohur për një kohë shumë të shkurtër dhe tani ajo është tejet e përfolur, përcjell ORAinfo.

Çifti tani janë në pritje për t’u bërë tani prindër për herë të parë.

Gjatë shtatzënisë, Sara nuk po mungon me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Së fundi, ajo ka postuar një foto ku shfaqet e veshur plot stil.

E shtatzënia duket se po e bën çdo ditë e më të bukur Sarën./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Sarën po e zbukuron çdo ditë e më shumë shtatzënia, shfaqet mahnitëse në imazhin e fundit Sarën po e zbukuron çdo ditë e më shumë shtatzënia, shfaqet mahnitëse në imazhin e funditRating: 5.0
To Top