SHOWBIZ

S’do t’ju besoni syve, kështu duke Dhurata Dora pa grim

Dhurata Dora po vazhdon të jetë një ndër këngëtaret më të përfolura kosovare.

U bë e njohur për një kohë shumë të shkurtër dhe tani hyn në mesin e këngëtareve më të pëlqyera, përcjell ORAinfo.

Duke qenë shumë e pëlqyer, Dhurata posedon shumë ndjekës edhe në rrjete sociale për të cilët nuk heziton të jetë aktive me postime të ndryshme.

Së fundi, ajo ka postuar një foto ku shfaqet e tëra pa grim.

E ndonëse pa grim, Dhurata po duket mahnitëse./ORAinfo/

Loading...

Dhurata Dora po vazhdon të jetë një ndër këngëtaret më të përfolura kosovare.

U bë e njohur për një kohë shumë të shkurtër dhe tani hyn në mesin e këngëtareve më të pëlqyera, përcjell ORAinfo.

Duke qenë shumë e pëlqyer, Dhurata posedon shumë ndjekës edhe në rrjete sociale për të cilët nuk heziton të jetë aktive me postime të ndryshme.

Së fundi, ajo ka postuar një foto ku shfaqet e tëra pa grim.

E ndonëse pa grim, Dhurata po duket mahnitëse./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . S’do t’ju besoni syve, kështu duke Dhurata Dora pa grim S’do t’ju besoni syve, kështu duke Dhurata Dora pa grimRating: 5.0
To Top