SHOWBIZ

S’e keni pritur nga Leonora, provokon rëndë me veshjen e fundit

Leonora Jakupi është një këngëtare shumë e dashur për publikun.

Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë një ndër të preferuarat e publikut, shkruan ORAinfo.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Së fundi, ajo ka postuar një foto ku shfaqet e veshur në veshje të ngushtë, ku po duket tejet provokuese.

E kështu s’e kemi parë asnjëherë Leonorën./ORAinfo/

Loading...

Leonora Jakupi është një këngëtare shumë e dashur për publikun.

Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë një ndër të preferuarat e publikut, shkruan ORAinfo.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Së fundi, ajo ka postuar një foto ku shfaqet e veshur në veshje të ngushtë, ku po duket tejet provokuese.

E kështu s’e kemi parë asnjëherë Leonorën./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . S’e keni pritur nga Leonora, provokon rëndë me veshjen e fundit S’e keni pritur nga Leonora, provokon rëndë me veshjen e funditRating: 5.0
To Top