SHOWBIZ

Së shpejti bëhen prindër, Taulanti dhe Arbnora sjellin foton më të ëmbël

Taulant Xhaka është futbollisti shumë i njohur dhe i pëlqyer kosovar.

Ai dhe gruaja e tij, Arbnora janë tejet të përfolur si në publikun kosovar ashtu edhe atë të huaj, përcjell ORAinfo.

Çifti janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të parë.

E Taulanti sot ka publikuar foton më të ëmël bashkë me gruan e tij./ORAinfo/

Loading...

Taulant Xhaka është futbollisti shumë i njohur dhe i pëlqyer kosovar.

Ai dhe gruaja e tij, Arbnora janë tejet të përfolur si në publikun kosovar ashtu edhe atë të huaj, përcjell ORAinfo.

Çifti janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të parë.

E Taulanti sot ka publikuar foton më të ëmël bashkë me gruan e tij./ORAinfo/

Loading...
Loading...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Së shpejti bëhen prindër, Taulanti dhe Arbnora sjellin foton më të ëmbël Së shpejti bëhen prindër, Taulanti dhe Arbnora sjellin foton më të ëmbëlRating: 5.0
To Top