SHOWBIZ

Së shpejti do ta lindë vajzën, por Sara u kërkon këtë ndihmë ndjekësve

Sara Hoxha është e njohur për publikun si e dashura e këngëtarit të mirënjohur, Ledri Vulës.

Sara u bë e njohur për një kohë shumë të shkurtër dhe tani ajo është tejet e përfolur, përcjell ORAinfo.

Çifti tani janë në pritje për t’u bërë tani prindër për herë të parë.

Sarën e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo përmes një postimi ka kërkuar ndihmën e ndjekësve për emrin e vajzës./ORAinfo/

Loading...

Sara Hoxha është e njohur për publikun si e dashura e këngëtarit të mirënjohur, Ledri Vulës.

Sara u bë e njohur për një kohë shumë të shkurtër dhe tani ajo është tejet e përfolur, përcjell ORAinfo.

Çifti tani janë në pritje për t’u bërë tani prindër për herë të parë.

Sarën e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo përmes një postimi ka kërkuar ndihmën e ndjekësve për emrin e vajzës./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Së shpejti do ta lindë vajzën, por Sara u kërkon këtë ndihmë ndjekësve Së shpejti do ta lindë vajzën, por Sara u kërkon këtë ndihmë ndjekësveRating: 5.0
To Top