SHOWBIZ

Selin në serial të ri, shfaqet në krahët e aktorit më të bukur turk

Ajo është një prej aktoreve më të njohura nga kinematografia turke.

Hande Erçel u bë shumë e pëlqyer dhe e suksesshme si në publikun turk ashtu edhe ën atë të huaj, përcjell ORAinfo.

Në publikun shqiptar u bë e njohur me rolin e ‘Selinit’ në serialin e mirënjohur, ‘Vajzat e Diellit’.

E tani, Hande ka nisur një serial të ri që po pëlqehet shumë në publik.

Në serialin ‘Sen Cal Kapimi’, ajo shfaqet krah aktorit turk, Kerem Bürsin./ORAinfo/

Loading...

Ajo është një prej aktoreve më të njohura nga kinematografia turke.

Hande Erçel u bë shumë e pëlqyer dhe e suksesshme si në publikun turk ashtu edhe ën atë të huaj, përcjell ORAinfo.

Në publikun shqiptar u bë e njohur me rolin e ‘Selinit’ në serialin e mirënjohur, ‘Vajzat e Diellit’.

E tani, Hande ka nisur një serial të ri që po pëlqehet shumë në publik.

Në serialin ‘Sen Cal Kapimi’, ajo shfaqet krah aktorit turk, Kerem Bürsin./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Selin në serial të ri, shfaqet në krahët e aktorit më të bukur turk Selin në serial të ri, shfaqet në krahët e aktorit më të bukur turkRating: 5.0
To Top