SHOWBIZ

Seriali e ka lodhur shumë Azrën, ju befason me këtë veprim

Alina Boz është aktorja e turke që me rolet e saj po arrin të bëhet tejet e suksesshme edhe jashtë kufijve kombëtarë.

Ajo në publikun shqiptar u bë e njohur me rolin e ‘Azrës’ në serialin ‘Mos ma lësho dorën’, përcjell ORAinfo.

Pas përfundimit të serialit, Azra duket se është lodhur shumë dhe ka vendosur të pushojë.

Përveç që është shumë pak aktive me postime në rrjete sociale, Azra i ka pauzuar edhe projektet e saj filmike. /ORAinfo/

Loading...

Alina Boz është aktorja e turke që me rolet e saj po arrin të bëhet tejet e suksesshme edhe jashtë kufijve kombëtarë.

Ajo në publikun shqiptar u bë e njohur me rolin e ‘Azrës’ në serialin ‘Mos ma lësho dorën’, përcjell ORAinfo.

Pas përfundimit të serialit, Azra duket se është lodhur shumë dhe ka vendosur të pushojë.

Përveç që është shumë pak aktive me postime në rrjete sociale, Azra i ka pauzuar edhe projektet e saj filmike. /ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Seriali e ka lodhur shumë Azrën, ju befason me këtë veprim Seriali e ka lodhur shumë Azrën, ju befason me këtë veprimRating: 5.0
To Top