SHOWBIZ

Shfaqet e veshur me fustan shumë të shkurt, a është kjo paraqitja më provokative e Leartës?

Learta vazhdon të jetë ndër personazhet më të përfolura.

Ajo tashmë është nusja më e famshme në vend, shkruan ORAinfo.

Learta është tejet aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në foton e fundit ajo është shfaqur e veshur me një fustan të shkurt dhe po duket shumë aktraktive./ORAinfo/

Loading...

Learta vazhdon të jetë ndër personazhet më të përfolura.

Ajo tashmë është nusja më e famshme në vend, shkruan ORAinfo.

Learta është tejet aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në foton e fundit ajo është shfaqur e veshur me një fustan të shkurt dhe po duket shumë aktraktive./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Shfaqet e veshur me fustan shumë të shkurt, a është kjo paraqitja më provokative e Leartës? Shfaqet e veshur me fustan shumë të shkurt, a është kjo paraqitja më provokative e Leartës?Rating: 5.0
To Top