SHOWBIZ

Shfaqet pranë të dashurës së re

Shfaqet pranë të dashurës së re
Loading...

Para pak ditëve, çifti i njohur Nora dhe Robert Berisha i kanë dhënë fund lidhjes së tyre.

Lajmin e ka bërë të ditur ky i fundit përmes një postimi në Instagram, përcjell KosovaToday.

Pas ndarjes, në rrjete sociale kanë qarkulluar disa foto ku shihet Roberti nën shoqërinë e një vajze e cila duket se është e dashura e tij e re.

E pas kësaj nuk ka ardhur ende asnjë reagim nga këngëtarja./KosovaToday/

Shfaqet pranë të dashurës së re

Loading...
Loading...

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Shfaqet pranë të dashurës së re Shfaqet pranë të dashurës së reRating: 5.0
To Top