SHQIPERIA

Shkëmbim zjarri në kufirin shqiptaro-grek, plagoset një polic 

Një shkëmbim zjarri mes një grupi grabitësish dhe policisë greke është shënuar në orët e para të mëngjesit të sotëm, në kufirin greko-shqiptar.
Ngjarja ka ndodhur në Agio Nikola, Filat të Igumenicës, teksa policia greke ka pikasur një grup prej 5 personash, që po tentonin të kalonin ilegalisht kufirin nga Greqia drejt Shqipërisë.

Loading...

Një shkëmbim zjarri mes një grupi grabitësish dhe policisë greke është shënuar në orët e para të mëngjesit të sotëm, në kufirin greko-shqiptar.

Ngjarja ka ndodhur në Agio Nikola, Filat të Igumenicës, teksa policia greke ka pikasur një grup prej 5 personash, që po tentonin të kalonin ilegalisht kufirin nga Greqia drejt Shqipërisë.

Loading...
Loading...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Shkëmbim zjarri në kufirin shqiptaro-grek, plagoset një polic  Shkëmbim zjarri në kufirin shqiptaro-grek, plagoset një polic Rating: 5.0
To Top